V sobotu 29.11. 2015 se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. V turnaji zvítězil tým FC Sylvárov ze Dvora Králové před broumovskými týmy Káňata a Bengálský vítr.

Na turnaji startovalo deset týmů z okolí Broumovska a Trutnovska a jeden tým z Jihlavy. Týmy byli rozděleny do dvou skupin z nichž čtyři postupovaly do čtvrtfinále, pro poslední dva týmy ze skupin turnaj skončil. Ve finále se nakonec utkala mužstva FC Sylvárov ze Dvora Králové a tým Káňata Broumov. Finále skončilo jednoznačně pro tým ze Dvora vítězstvím 5:0, když prakticky sám finálový duel rozhodl nejlepší hráč na turnaji František Fejk a Káňatům nepomohl ani nejlepší brankář na turnaji Filip Kubeček.

Souboj o třetí místo mezi Vyhoukanými sovami z mixu kluků z okolí Jihlavy a Bengálským větrem z Broumova dopadl lépe pro Broumováky, když po remíze 2:2 vyhráli na penalty.

„Na turnaji byla letos novinka – branky 5×2 metry, od čehož jsme si slibovali více branek, a to se podařilo, neboť ve 28 zápasech padlo 139 gólů, což je průměr skoro pět gólů na zápas. Musíme přiznat že nejlepší tým na turnaji byl jednoznačně FC Sylvárov, kluci ze Dvora konečně na turnaji zvítězili, když v minulosti byli druzí a třetí. Celý turnaj zvládla dvojice rozhodčích Radek Kalaš a Lukáš Linhart. Poděkování patří sponzorům a všem lidem, kteří s turnajem pomohli,“ hodnotil turnaj jeden z pořadatelů Tomáš Mucha.