Naše začátky se datují v roce 2002, kdy jsme společně kopali za dorostenecký tým v klubu  TJ Slavoj Teplice nad Metují pod vedením trenéra Honzi Macha st.. V tu dobu jsme měli partu lidí (Hróňa, Recoba, Oťas, Íža, Honzik, Ruďas), která pravidelně docházela na tréninky, které byly fyzicky i psychicky náročné. Každý, kdo zná p. Macha, ví o čem mluvíme! Rádi bychom připomněli často opakované spojení „Machův úvoz“. Je to „menší“ kopeček, který zvládli jen ti nejzdatnější. Po úspěšném absolvování tréninku jsme popěvovali vítěznou píseň „HEY BABY“. Tyto společné zážitky nás spojily a dodnes se snažíme držet partu pohromadě. Momentálně máme na soupisce 10 aktivních hráčů. V průběhu let se k nám přidala mladá průbojná krev a to ve složení Tomáš O., Metuga a Ilípek. Také jsme draftovali jednoho hráče z neoblíbeného týmu Starkova Adama (The big one). Musel projít zatěžkávací zkouškou dvoufázového tréninku, ale zvládnul to na jedničku.

Jednoho dne přišel Recoba s nápadem, jestli nepojedeme na turnaj a my že jo…. To jsou naše začátky. Od roku 2002 jsme začali jezdit na turnaje. První turnaj jsme hráli pod názvem „Rebels Teplice“, další pod „Devo pivo“ a od roku 2006 hrajeme pod názvem FC Hafnarfjordur.

V roce 2009 jsme se rozhodli sjednotit naše vystupování koupením vlastních dresů. Oslovili jsme tamější spolky, jestli by neměly zájem nás sponzorovat. A tímto bychom chtěli poděkovat za sponzorské dary a to především TJ Jiskře Adršpach, obci Adršpach, NWT Michal Hronek a JOBI design. Děkujeme!