Recoba

Tento uživatel doposud nenapsal žádné informace o sobě


Příspěvky od Recoba

Hafnarfjordur cup 2023

Jsme zpět!

hafnar_2023

Hafnarfjordur cup 2019

 Přihlášené týmy:

FC Cuba Libre

FC Silvárov

FC Hafnarfjordur

Itokok

Red Castle

Waynes team

hafnar_plakat_web

Hafnarfjordur cup 2018

HAFNARFJORDUR CUP 2018

Už devátým rokem se první prosincovou sobotu scházíme v Teplicích nad Metují v místní SPORTCENTRU, abychom si zahráli fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, který pořádá parta kluků kteří si říkají FC Hafnarfjordur. Jako vždy na turnaji startovalo 10 týmů z Broumovska, Náchodska a Trutnovska a zase jeden tým z Polska, kteří jsou rozděleny do dvou skupin po 5 týmech a z postupu do čtvrtfinále se radují první čtyři týmy ve skupinách, pro posledního ze skupin turnaj bohužel končí. Turnaj se zdá být celkem těžký, neboť se za 9 let nepodařilo nikomu obhájit prvenství, letos to potrvdil týmu Cuba Libre, který skončil na pátém místě.

Nástrahami turnaje se nakonec nejlépe vypořádali kluci z České Skalice, kteří si říkají Wayne´s team i díky nejlepšímu hráči na turnaji Arturovi Baczynskému, kteří porazili Red Castle z Červeného Kostelce na penalty, základná hrací doba skončila 0:0. Na třetím místě se umístili hráči FC Sylvárov, kterým v zápase o třetí místo vzdali Káňata z Broumova. Nejlepším brankářem byl jednoznačně vyhlášen Jakub Drahorád z pořádajicího týmu FC Hafnarfjordur, to co chytl za děravou obranou týmu bylo neskutečné! Speciální cenu baru si odvezl tým Red Castle, kteří se postarali o vypití zásob baru.

„Poděkování patří sponzorům, bez kterých by se turnaj těžko konal. Jsou to především Obec Adršpach, The Fiftys bar Hronov, Kalírna Adršpach, Primátor a.s., Café&Bistro „Na kus řeči“ . Speciální velké poděkování patří Otíkovi Fejfarovi, Martinovi Hronkovi a Filipovi Bitnarovi,“ poděkoval jeden z pořadatelů turnaje Tomáš Mucha.

Konečné pořadí:

1. Wayne´s team – Česká Skalice
2. Red Castle – Červený Kostelec
3. FC Sylvárov – Dvůr Králové nad Labem
4. Káňata Broumov – Broumov
5. Cuba Libre – Trutnov
6. FC Hafnarfjordur – Adršpach
7. Słowianin Wolibórz – Polsko – Nová Ruda
8. RELAX Broumov – Broumov
9. Ganja gang – Teplice nad Metují
10. Uga boyz – Broumov

2.12. Hafnarfjordur cup 2017

Už po osmé se první prosincovou sobotu ve Sportcentru v Teplicích nad Metují hrál halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Týmům z Broumovska se však nedařilo, nejlépe skončila na 5. místě Káňata Broumov.

Na turnaji startovalo 10 týmů z Broumovska, Náchodska a Trutnovska a jeden tým z Polska. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, z nichž čtyři postupovaly do čtvrtfinále, pro poslední dva týmy turnaj skončil.

Ve finále se nakonec utkala mužstva FC Sylvárov, který jako jediný tým, kromě pořádajícho Hafnarfjorduru, byl na všech předchozích ročnících, a tým, který skončil v loňském turnaji na druhém místě, a to FC Cuba Libre z Trutnova. Pohár si za vítězství 5:1 odvezli hráči FC Cuba Libre. Souboj o třetí místo mezi Wayne´s team z České Skalice a mužstvem Red Castle z Červeného Kostelce zvládl lépe tým, který loňský ročník vyhrál, a to Wayne´s team v poměru 5:2.

Nejlepším hráčem byl zvolen Daniel Duch z vítězného týmu FC Cuba Libre, nejlepším brankářem se stal František Fejk ze Sylvárova. Celý turnaj zvládla dvojice rozhodčích Radek Kalaš a Lukáš Linhart, kteří pomohli i s výběrem nejlepších hráčů na turnaji. Cenu baru si odvezli Jakubové Valtera a Semerák z týmu Kaňata Broumov.

„Poděkování patří sponzorům, bez kterých by se turnaj těžko konal. Jsou to především Obec Adršpach, Železářství Rudolf Šošovička a Radek Lauryn. Speciální velké poděkování patří Otíkovi Fejfarovi a Filipovi Bitnarovi,“ poděkoval jeden z pořadatelů turnaje Tomáš Mucha.

Konečné pořadí:

1. FC Cuba Libre – Trutnov
2. FC Sylvárov – Dvůr Králové nad Labem
3. Wayne´s team – Česká Skalice
4. Red Castle – Červený Kostelec
5. Káňata Broumov – Broumov
6. Słowianin Wolibórz – Polsko – Nová Ruda
7. FC Hafnarfjordur – Adršpach
8. Fc Fortgeschritten – Teplice nad Metují
9. FK Vernéřovice – Vernéřovice
10. Seksi boyz – Broumov