Recoba

Tento uživatel doposud nenapsal žádné informace o sobě


Příspěvky od Recoba

Hafnarfjordur cup 2018

Skupina „A“ Skupina „B“
Káňata Broumov Cuba Libre
Ganja gang Uga boyz
Słowianin Wolibórz FC Hafnarfjordur
Red Castle Wayne´s team
FC Sylvárov Relax Broumov
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Čas skupina  
08:00 A 1A Káňata Broumov - 2A Ganja gang
08:20 B 1B Cuba Libre - 2B Uga boyz
08:40 A 3A Słowianin Wolibórz - 4A Red Castle
09:00 B 3B FC Hafnarfjordur - 4B Wayne´s team
09:20 A 1A Káňata Broumov - 5A FC Sylvárov
09:40 B 1B Cuba Libre - 5B Relax Broumov
10:00 A 2A Ganja gang - 4A Red Castle
10:20 B 2B Uga boyz - 4B Wayne´s team
10:40 A 3A Słowianin Wolibórz - 5A FC Sylvárov
11:00 B 3B FC Hafnarfjordur - 5B Relax Broumov
11:20 A 1A Káňata Broumov - 4A Red Castle
11:40 B 1B Cuba Libre - 4B Wayne´s team
12:00 A 5A FC Sylvárov - 2A Ganja gang
12:20 B 5B Relax Broumov - 2B Uga boyz
12:40 A 1A Káňata Broumov - 3A Słowianin Wolibórz
13:00 B 1B Cuba Libre - 3B FC Hafnarfjordur
13:20 A 4A Red Castle - 5A FC Sylvárov
13:40 B 4B Wayne´s team - 5B Relax Broumov
14:00 A 2A Ganja gang - 3A Słowianin Wolibórz
14:20 B 2B Uga boyz - 3B FC Hafnarfjordur
Vyřazovací část            
14:40 1. čtvrtfinále 1.A   - 4.B  
15:00 2. čtvrtfinále 1.B   - 4.A  
15:20 3. čtvrtfinále 2.A   - 3.B  
15:40 4. čtvrtfinále 3.A   - 2.B  
16:10 1.semifinále     -    
16:30 2.semifinále     -    
17:00 o 3. místo     -    
17:20 Finále     -    

2.12. Hafnarfjordur cup 2017

Už po osmé se první prosincovou sobotu ve Sportcentru v Teplicích nad Metují hrál halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Týmům z Broumovska se však nedařilo, nejlépe skončila na 5. místě Káňata Broumov.

Na turnaji startovalo 10 týmů z Broumovska, Náchodska a Trutnovska a jeden tým z Polska. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, z nichž čtyři postupovaly do čtvrtfinále, pro poslední dva týmy turnaj skončil.

Ve finále se nakonec utkala mužstva FC Sylvárov, který jako jediný tým, kromě pořádajícho Hafnarfjorduru, byl na všech předchozích ročnících, a tým, který skončil v loňském turnaji na druhém místě, a to FC Cuba Libre z Trutnova. Pohár si za vítězství 5:1 odvezli hráči FC Cuba Libre. Souboj o třetí místo mezi Wayne´s team z České Skalice a mužstvem Red Castle z Červeného Kostelce zvládl lépe tým, který loňský ročník vyhrál, a to Wayne´s team v poměru 5:2.

Nejlepším hráčem byl zvolen Daniel Duch z vítězného týmu FC Cuba Libre, nejlepším brankářem se stal František Fejk ze Sylvárova. Celý turnaj zvládla dvojice rozhodčích Radek Kalaš a Lukáš Linhart, kteří pomohli i s výběrem nejlepších hráčů na turnaji. Cenu baru si odvezli Jakubové Valtera a Semerák z týmu Kaňata Broumov.

„Poděkování patří sponzorům, bez kterých by se turnaj těžko konal. Jsou to především Obec Adršpach, Železářství Rudolf Šošovička a Radek Lauryn. Speciální velké poděkování patří Otíkovi Fejfarovi a Filipovi Bitnarovi,“ poděkoval jeden z pořadatelů turnaje Tomáš Mucha.

Konečné pořadí:

1. FC Cuba Libre – Trutnov
2. FC Sylvárov – Dvůr Králové nad Labem
3. Wayne´s team – Česká Skalice
4. Red Castle – Červený Kostelec
5. Káňata Broumov – Broumov
6. Słowianin Wolibórz – Polsko – Nová Ruda
7. FC Hafnarfjordur – Adršpach
8. Fc Fortgeschritten – Teplice nad Metují
9. FK Vernéřovice – Vernéřovice
10. Seksi boyz – Broumov

 

Hafnarfjordur cup 2016

V sobotu 3. prosince se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu. Týmům z Broumovska se však nedařilo, nejlépe skončil na 4. místě právě domácí FC Hafnarfjordur.

Na turnaji startovalo 10 týmů z Broumovska, Náchodska a Trutnovska. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, z nichž čtyři postupovaly do čtvrtfinále, pro poslední dva týmy turnaj skončil. Ve finále se nakonec utkala mužstva Wayne´s team z České Skalice a nováček turnaje FC Cuba Libre z Trutnova. Pohár si za vítězství 3:2 odnesl českoskalický tým. Souboj o třetí místo mezi pořádajícím mužstvem FC Hafnarfjordur a mužstvem Red Castle zvládl lépe tým z Červeného Kostelce a vyhrál 4:1.

Nejlepším hráčem byl zvolen Jakub Matějka z týmu FC Cuba Libre, nejlepším brankářem se stal Jakub Drahorád z FC Hafnarfjordur, který to měl za děravou obranou čtvrtého týmu hodně těžké. Zajímavostí bylo, že v semifinále byla kompletní postupující čtyřka ze základní skupiny B. Celý turnaj zvládla dvojice rozhodčích Radek Kalaš a Martin Pálka, kteří pomohli i s výběrem nejlepších hráčů na turnaji.

„Poděkování patří sponzorům, bez kterých by se turnaj těžko konal. Jsou to především Continental Adršpach, Obec Adršpach, Pivovar Primátor Náchod, Železářství Rudolf Šošovička a Radek Lauryn,“ nezapomněl tradiční poděkování sponzorům jeden z pořadatelů turnaje Tomáš Mucha.

Konečné pořadí:

1. Wayne´s team – Česká Skalice
2. FC Cuba Libre – Trutnov
3. Red Castle – Červený Kostelec
4. FC Hafnarfjordur – Adršpach
5. FC Sylvárov – Dvůr Králové nad Labem
6. Sestry v akci – Broumov
7. Káňata Broumov – Broumov
8. Botafogo – Teplice nad Metují
9. Teplice nad Metují – Teplice nad Metují
10. Lajnovačka CF – Machov

LETNÍ HAFNARFJORDUR 25.6. 2016

V Teplicích nad Metují se v sobotu na hřišti místního celku TJ Slavoj konal 1. ročník fotbalového turnaje v malé kopané – Letní Hafnarfjordur cup 2016. Do Teplic nad Metují přijelo dvanáct mužstev z Broumovska, Trutnovska, jedno mužstvo z Liberce a jeden tým z Polska. Podle hráčů měl turnaj vynikající úroveň a byl špičkově zorganizován.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin po šesti, z nichž první dvě mužstva postupovala do čtvrtfinále a ostatní mužstva se utkala v předkole o zbývající místa ve čtvrtfinále. Ve finále se nakonec utkala mužstva Cosa Nostra z Liberce, za který chytal bývalý brankář Slovanu Broumov Pavel Martin, a Druźyna Pierściena z Polska. Zápas skončil vítězstvím Cosy Nostry 3:0. Souboj o třetí místo mezi FC Sylvárovem ze Dvora Králové a Božanovem dopadl vítězně pro Sylvárov 2:1.

Nejlepším hráčem byl zvolen Jacek Cebulski z týmu Druźyna Pierściena, nejlepším brankářem se stal Tomáš Kareš z FC Sylvárov. Na turnaji startovala i jedna žena, Denisa Pokorná v týmu Mirin tým, nejstarším učastníkem byl 57letý Jiří Jeník z týmu Cosa Nostra.

„Chtěl bych vyzvednout čin fair play Petra Vigláše z týmu Mirin tým, který si nechal dát gól v době, kdy se jeho tým dostal do vedení, ale branka padla, když Mirin tým vracel balón soupeři a omylem skončil v brance. Celý turnaj zvládla dvojice rozhodčích Radek Kalaš a Filip Svoboda, kteří nám i pomohli s výběrem nejlepších hráčů na turnaji. Poděkování patří sponzorům a lidem, kteří pomohli s organizací, především Josef Ježek, Antonín Borůvka, Heinz Patzelt,“ zmínil příjemnou událost a ty, kteří s turnajem pomohli jeden z organizátorů Tomáš Mucha.

O tom, že se turnaj povedl svědčí dojmy samotných hráčů turnaje. Občerstvení bylo na jedničku, na nic se nečekalo, kebab byl dobrý nápad. Zahráli jsme si parádní fotbal, ke kterému přispěli i rozhodčí, hlavně Radek Kalaš. A káď s vodou byl parádní nápad v tom horku, navíc skvělé hřiště, jedno z nejlepších na okrese,“ podělil se se svými postřehy Ondřej Gago z Božanova.

Miroslav Láník z Mirin týmu ocenil organizaci turnaje. „Byla super, nemělo to chybu. Jestli bude turnaj i za rok, tak určitě přijedeme. Tomáš Picha z týmu FC Sylvárov: „Občerstvení famózní, pivo mi moc chutnalo. A systém turnaje skvělý.“ „Super turnaj se vším všudy, jen hřiště bylo na nás moc dlouhé,“ komentoval s úsměvem turnaj i neúspěch týmu Jan Rolník z FK Mario.

Celkové pořadí

1. Cosa Nostra (Liberec)
2. Druźyna Pierściena (Polsko)
3. FC Sylvárov (Dvůr Králové)
4. Božanov (Božanov)
5. Sestry v akci (Broumov)
6. FC Hafnarfjordur (Zdoňov)
7. AC Božkov (Meziměstí)
8. Young blood (Teplice nad Metují)
9. Ugalagabuga (Broumov)
10. FK Mario (Broumov)
11. Mirin tým (Broumov)
12. Seksi Boyz (Broumov)

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain